Skip to content

Revizyon

Mühendislerimizin tasarımları ve tecrübeleriyle harmanlanan çalışmaların, yetenekli ve deneyimli ekiplerimizin elinde nasıl sanat eserine dönüştüğünü bizlerden dinleyin.

5'li silindire dair herşey...

5’li ve 2’li silindirlerde çalışılan ürünün aşındırıcılık durumuna göre planlı olarak revizyon ihtiyacı olmaktadır.

5’li silindir valsleri bombeli taşlanmış olup, çalışılan ürün ve zamana bağlı olarak aşınmalar sonucunda incelik dağılımı ve sarım bozulmakta sonuçta kapasite düşmektedir. Kullanılan soğutma suyu kalitesine bağlı olarak valslerin iç yüzeyinde kışır ve kireç birikintisi oluşması sonucu  sarım bozulmaktadır. Yapılacak revizyonla silindir başlangıçtaki incelik dağılımı ve kapasite değerlerine ulaşacaktır.

Silindirlerinizi güncel teknolojiye yeniden taşıyor, ekipmanlarınızın ömürlerini uzatıyoruz. Onları güncel teknoloji ile donatarak yeniden tasarlıyoruz. En zor şartlarda çalışan makineler haline getiriyoruz. Sunduğumuz paketleri isteğinize göre seçebilir, sizler için en ideal koşulları kendiniz oluşturabilirsiniz.

  • Valslerin iç torna ve bombeli taşlama işlemi ile değişimi yapılması
  • Ürünle temas eden yüzeylere paslanmaz saç montajı
  • Vals kenar setleri taşlanması
  • Hidrolik ve pnömatik sistem bakımı
cikolata-makinasi-silindir-bakimi

Silindir Valf Bombeli Taşlama

Silindirlerinizi bombeli taşlama ile revize edip, yüksek kalite ve performans artışını sağlarız. Üstelik yerinde hizmet avantajıyla…

cikolata-makina-revizyon

Boya Yenileme ve Paslanmaz Giydirme

Makinalarınızı boya ve paslanmaz yenilemesiyle ilk günkü görüntüsüne ulaştırıyoruz.

cikolata-makinesi-kenar-ser-taslama

Güvenli Set Taşlama

Kenar set taşlama ile valslerinizin ömrünü uzatıyor, kapasite kayıplarını önlüyoruz.

Vals/Top Revizyonları

Valsleriniz için ideal kalitede revizyon hizmeti sunuyoruz. Makinenizin ilk günkü performansına dönmesi için işlediğiniz ürüne özel bombelik değerlerini sağlıyoruz. İç tornalama ile kalker tabakalarını kaldırıyor, ısı tranfer gücünü artırırken ekipman balansını bozmuyoruz.

Set tornalama işlemi ile kamalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. İşçilik, ekipman ve yedek parça kalitemiz ile sizlere eşsiz bir hizmet sunuyoruz.

Mühendislerimizin tasarımları ve tecrübeleriyle harmanlanan çalışmaların, yetenekli ve deneyimli ekiplerimizin elinde nasıl sanat eserine dönüştüğünü bizlerden dinleyin.

Kakao, çikolata, şekerleme gibi endüstrilerin yanı sıra kimseye güvenmekte zorluk çektiğiniz kaliteli makinelerinizin revizyonlarını bizler yapıyoruz. Çalıştığımız Üniversite ve araştırma merkezleri ile sizlerin çözüm ortağından öte çözüm merkezi oluyoruz.

Bizlerle çalıştıktan sonra kalite ve güven aramaya gerek duymayacaksınız.

Planlı Bakım

Yıllık planlı bakım anlaşmaları ile üretim planınızı aksatmayan çözümler sunuyoruz.

İnnovatif Yaklaşım

Uzun yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımlar yapıyoruz.

Yerinde Paket Çözümler

Yeni hat, makina veya tesis kurulumlarıyla A’dan Z’ye anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Back To Top
Ara