Skip to content

Orpima, çikolata, unlu mamüller ve şekerleme endüstrilerinde üreticilerin çözüm sağlayıcısıdır.

Orpima çikolata, unlu mamüller ve şekerleme söktörü başta olmak üzere gıda üretimi yapan işletmelerin makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmet etmektedir.

Orpima, sektörde ihtiyaç olan alanlarda AR-GE konuları belirleyerek çalışmalarına başlamıştır. İhtiyaçların giderilmesi için inovasyon merkezinde projelerini yürütmüş, ithal ve yerli ürünlerin kullanımı ile bunlardan yaşanılan tecrübeler ışığında tasarımlarına şekil vermiştir. Müşterilerimize, sorunsuz çalışacağı, gıda güvenliği, üretim ve bakım kolaylığı gibi bir çok alanda avantaj sağlayan kullanıcı dostu, uzun ömürlü ürünler üretmeyi özümsemiştir.

Gelişimin itici gücü: İNNOVASYON

Orpima, inovasyon tutkusuyla hareket eden ve sınırları zorlayan bir kuruluştur. Sektöründeki en tecrübeli kişiler ve genç mühendisleri bir araya getirerek en iyi çözümleri sunmaktadır. Müşterilerine tedarikçiden öte bir çözüm ortağı olma ilkesiyle hareket etmektedir.

Orpima’nın başarı misyonu ürettiği makine ve ekipmanlarla sınırlı değildir. Müşterilerine her türlü ihtiyaca uyarlanabilen esnek ve özel çözümler sunmak için satış sonrası ve hizmetlerle mükemmelleşmeye çalışır.

Orpima bölgesinde sektörel lider marka olabilmek için kuluçka merkezinde tasarlanan makine ve ekipmanlarını, üretim şartlarında test ederek kalitesini teyit etmektedir. Böylece müşterilerinin karşılaşabileceği olumsuzlukları önceden görerek gidermekte ve müşterilerini beklenmeyen risklerden korumaktadır. Orpima, bilim ve mühendislik yazılımlarının, ahlaki değerlerle harmanlanması gerekliliğine inanan bir bilince sahiptir. Değer kavramını önemseyen bir kuruluştur. Değerden etkiye olan serüveni yaşamak ve yaşatmaktadır.

Çözüm Ortağınız

Orpima, global markalar ve özel ürün işlemesi yapan işletmelere ürünler tedarik etmekte ve çözüm ortağı olmaktadır.

Yedek Parça

İşletmelerin ihtiyacı olan makine ve ekipman imalatlarının yanı sıra, sektörde lider olan markaların makine yedek parça tedariklerini yapmakta ve proje çalışmaları ile fabrikalarınıza anahtar teslimi hizmetler vermektedir.

Kurumsal Eğitim

Orpima kurumsal hizmet çatısı altında müşterilerimize sektörel eğitim kursları sunmaktadır.

Back To Top
Ara